T. 732 989 125
T. 724 901 273

Naučíme vás,
že řídit
je radost

Provizní program za každého doporučeného absolventa, Vám vrátíme 500 Kč
Kondičně s vaším vozem kondiční kurz můžete absolvovat také s vlastním vozem
Speciální cvičiště naše speciální cvičiště Vám pomůže nejen
v začátcích
Nemusíte čekat kurz Vám začíná ihned po podání přihlášky
Možnost splátek cenu kurzu můžete uhradit v několika splátkách

Mladí profesionální a trpěliví instruktoři, kteří touží předat
Vám své řidičské schopnosti.

Každý den je nová volba. Důležité je volit správně. Chceme vám nabídnout jednu ze správných možností. Jsme připraveni splnit vaše představy o příjemné cestě k získání řidičského oprávnění. V příjemném prostředí moderní učebny i v kvalitním automobilu se budete cítit uvolněně a vše půjde snadno.

 

autoškola grátis

Naše ceny jsou férové

Získání ŘO sk. B


17.000 Kč

Kondiční jízda


450 Kč / hod.

Příprava k vrácení ŘP


3.500 Kč

Nejlepší referencí jsou spokojení zákazníci

20.09.2023  | Matyáš Vaňatka

Vřele doporučuji tuto autoškolu,super přístup a obdivuji nervy instruktora Kamila, který je trpělivý a hodný i ve vypjatých situacích,fakt nevím jestli by na mě měla jinší autoškola takové nervy, ještě jednou Kamilovi děkuji:D.

02.09.2023  | Lucie Čimerová

Nejlepší autoškola,perfektní instruktoři.Můžu vřele doporučit dcera teď dělala řidičak a jen si to chválila jak klidní kluci byli .Za mě super a doporučuji

01.09.2023  | Nikola Čimerová

Jsem ráda, že jsem si vybrala tuto autoškolu .Instruktor Svaťa nejlepší z nejlepších ,jízdy s ním suprové ,žádné stresy a vždycky jsem se na každou jízdu těšila .

31.08.2023  | Natálie Blahutková

Se službami jsem byla velmi spokojená. Určitě mohu doporučit. Z autoškoly jsem měla velký strach ,ale díky super komunikaci strach postupem vymizel. Mám velmi dobrou zkušenost a kdybych si mohla vybrat znovu tak bych neváhala a vybrala opět Autoškolu Grátis.

23.08.2023  | Mgr. Eva Zouharová

Tahle autoškola má všech pět P - profesionální, pokrokový přístup, přizpůsobení se potřebám klienta, přívětivé instruktory, přesnost a preciznost... určitě bych našla i další superlativy, každopádně Kamilovi touto cestou ještě jednou děkuji za obrovskou trpělivost a podporu po celou dobu kurzu i při závěrečné jízdě. Hlavně díky němu jsem autoškolu zakončila úspěšným složením zkoušek hned na první dobrou a musím říct, že posílil moji sebedůvěru ve vlastní schopnosti, takže se řízení nejen nebojím, ale dokonce mě začalo opravdu bavit! Jste skvělí, pánové, jen tak dál! Bylo mi ctí dělat autoškolu právě u vás! Pokud někdo váháte s investicí, neváhejte... tahle autoškola se s ohledem na kvalitu služeb rozhodně vyplatí!

22.08.2023  | Jan Hegr

Jsem rád, že jsem si vybral zrovna tuto skvělou autoškolu! Vřele doporučuji! Instruktor Svaťa velice klidný, trpělivý a dokonce si skvěle popovídáte o čemkoliv a hlavně vám vše a srozumitelně vysvětlí. Děkuji za vše :-).

12.08.2023  | František Cibulka

Kvalitní autoškola, velmi fajn učitel, potykáte si, povykládáte a aj s komisařem si krasně povykládáte, ale učitel autoškoly pan Šimeček je strašně fajn, vše vás naučí

02.08.2023  | Hana Pospíšilová

Autoškolu Grátis vřele doporučuji. Oceňuji profesionální a zároveň citlivý přístup instruktorů ke klientům. Skvěle odvedená práce. DĚKUJI.

02.08.2023  | František Ondra

Nadmíru doporučuji tuto autoškolu. Byl jsem převelice spokojen a více než dostatečně mě páni instruktoři připravili na závěrečné zkoušky, za což jsem jim velmi vděčný. Ve zkratce rozhodně doporučuji.

29.07.2023  | Petr Sládek

S autoškolou jsem byl spokojen. Pan instruktor Kamil je velmi trpělivý a můžu jenom doporučit.

26.07.2023  | Martin

Musím jedině doporučit!!! Učitel Kamil má až podezřelou trpělivost a klid i ve vypjatých situacích. Lidský přístup. Kdo máte strach z řízení, tady vás to skvěle naučí, ani si toho nevšimnete.

25.07.2023  | Helena

Super autoškola. Instruktor Sváťa Šimáček mi dal veškerou a profesionální přípravu, nejen na zkoušky a jízdu s komisařem, ale i do budoucna. Jsem opravdu ráda, že jsem si vybrala tuto autoškolu a mohu jen doporučit. Ještě jednou chci touto cestou všem poděkovat.DĚKUJI MOC

26.06.2023  | Franta

Velmi dobří a zkušení učitelé autoškoly. Trpěliví, klidní a hlavně zřetelní při vysvětlování. Instruktoři vás příjemným přístupem plynule provedou vším, co byste se měli naučit. AŠ Gratis 100% doporučuji.

16.06.2023  | Nicola

Mužu jen a jen doporučit. Pan učitel Kamil je velmi trpělivý a klidný člověk a jestli ne tak se umí skvěle ovládat :-D Autoškola grátis je precizní a jsem ráda, že jsem byla zrovna u nich. Takže jestli nějakou autoskolu tak jediné je ❤️ Přátelsky přístup a skvěle jednání s lidmi.

15.06.2023  | Lukáš

Nemůžu nic než chválit. Kamil vždy všechno vysvětlil a měl i velkou trpělivost, kterou jsem často pokoušel :D. Záverečky jsem díky němu zvládl bez problémů. Díky moc!

03.04.2023  | Iva

Pokud se mě někdo někdy zeptá na dobrou a kvalitní autoškolu tak ho/ji hned přesměruju sem za klukama. Výuka (jak teorie, tak jízdy) byla skvělá... I přesto, že se mi neumělo dařit mi instruktor vždy v klidu a trpělivě vysvětlil v čem dělám chyby a poradil jak na to. Díky tomu nemám stres z řízení a užívám si ježdění již s vlastním řidičákem. Ještě jednou děkuju za všechno! :)

25.02.2023  | Michal

Super přístup a domluva. Doporučuji

24.01.2023  | Filip Bačík

Řidičák je již hojně využíván. Děkuji za gratulaci a doufám, že jste si závěrečku užil stejně jako já :-D Jsem také moc rád, že jsem si vybral právě vaši autoškolu a nemůžu jinak než chválit. Tak hodně zdaru do života.

19.01.2023  | Daniel Kománek

Můžu doporučit

15.01.2023  | Simona

Skvělá autoškola, dobře mě připravila na závěrečky. Instruktor byl velmi trpělivý, přijemný a vždy vyšel vstříc ohledně časů jízd. Rozhodně doporučuju!

04.01.2023  | Šárka

Doporučuji Mladí instruktoři kteří mají trpělivost dost naučí a na závěrečky dobře připraví.

14.12.2022  | Křížová

Tuhle autoškolu jen doporučuji. Přecházela jsem z jiné a vzali mě okamžitě. Instruktor byl velmi příjemný a milý, lehká domluva a vrátil mi zpátky radost k řízení. Nemůžu si je vynachválit.

27.06.2022  | Honza Fišer

Tuto autoškolu můžu opravdu vřele doporučit :) Skvělý přístup mladých instruktorů, kteří mají trpělivost a na závěrečné zkoušky vás výborně připraví. Líbila se mi hlavně výborná komunikace ohledně časů jízd a přizpůsobení se klientovi.

06.11.2021  | Lucka Sandaná

Doporučuji

06.08.2021  | Patrik Dalajka

Rád bych doporučil tyto dva kluky co by super instruktory.Připravily mě ke zkouškám i když sem již postarší kousek.Domluva excelentní,bezproblémová,příprava luxusní.Prostě autoškola jak má být,díky kluci.

24.06.2021  | Karolína Matušková

Skvělá autoškola, milý a profesionální přístup.

15.06.2021  | Jan Kováč

Zdravím všechny budoucí řidiče, Služby AŠ Grátis vřele doporučuji, co se týká instruktorů, tak mohu potvrdit, že jízdy byli vždy klidné a v případě chyby z mé strany mi bylo v klidu a hlavně jasně vysvětleno v čem jsem pochybil, takže k přístupu instruktorů nemám žádné výhrady. Pokud máte nepravidelné volno nebo jste časově vytíženi, nevadí - individuální plánování jízd není problém. A co se týče zkoušek: testy - na ty se musíte naučit sami (což jinak ani nejde :D), ale na jízdu s komisařem vás připraví na 110%. Jediné co mi vadilo bylo to, že celý průběh autoškoly trval o něco déle, ale to z důvodu vládních nařízení kvůli koronaviru, což není chyba autoškoly.

10.09.2020  | Jana Malovaná

Kdybych mohla dam hvězdiček klidně 10!Moc příjemný přístup,super vysvětlování a su ráda že jsem si vybrala právě tuto autoškolu.nemám co vytknout a vřele budu doporučovat všude kudy budu chodit!! :) obří DĚKUJU!

14.05.2020  | Anna Ťoková

Tímto chci poděkovat asgratis, že jsem se mohla naučit základy řízení a zvládnout závěrečnou jízdu. Všem vřele doporučuji a přeji hodně štěstí při jízdách

07.03.2020  | Michal Krakovský

Autoškolu Grátis mohu jedině doporučit všemy směry, pravidelná teorie, kde vás naučí vše potřebné ke skouškám i do provozu. Na jízdy jezdí včas, jízda probíhá v klidu a bez stresu, na jízdě se nás snaží naučit vše potřebné pro plynulou a bezpečnou jízdu.