T. 732 989 125
T. 724 901 273

Naučíme vás,
že řídit
je radost

Provizní program za každého doporučeného absolventa, Vám vrátíme 500 Kč
Kondičně s vaším vozem kondiční kurz můžete absolvovat také s vlastním vozem
Speciální cvičiště naše speciální cvičiště Vám pomůže nejen
v začátcích
Nemusíte čekat kurz Vám začíná ihned po podání přihlášky
Možnost splátek cenu kurzu můžete uhradit v několika splátkách

Mladí profesionální a trpěliví instruktoři, kteří touží předat
Vám své řidičské schopnosti.

Každý den je nová volba. Důležité je volit správně. Chceme vám nabídnout jednu ze správných možností. Jsme připraveni splnit vaše představy o příjemné cestě k získání řidičského oprávnění. V příjemném prostředí moderní učebny i v kvalitním automobilu se budete cítit uvolněně a vše půjde snadno.

 

autoškola grátis

Naše ceny jsou férové

Získání ŘO sk. B


17.000 Kč

Kondiční jízda


450 Kč / hod.

Příprava k vrácení ŘP


3.500 Kč

Nejlepší referencí jsou spokojení zákazníci

03.04.2023  | Iva

Pokud se mě někdo někdy zeptá na dobrou a kvalitní autoškolu tak ho/ji hned přesměruju sem za klukama. Výuka (jak teorie, tak jízdy) byla skvělá... I přesto, že se mi neumělo dařit mi instruktor vždy v klidu a trpělivě vysvětlil v čem dělám chyby a poradil jak na to. Díky tomu nemám stres z řízení a užívám si ježdění již s vlastním řidičákem. Ještě jednou děkuju za všechno! :)

25.02.2023  | Michal

Super přístup a domluva. Doporučuji

24.01.2023  | Filip Bačík

Řidičák je již hojně využíván. Děkuji za gratulaci a doufám, že jste si závěrečku užil stejně jako já :-D Jsem také moc rád, že jsem si vybral právě vaši autoškolu a nemůžu jinak než chválit. Tak hodně zdaru do života.

19.01.2023  | Daniel Kománek

Můžu doporučit

15.01.2023  | Simona

Skvělá autoškola, dobře mě připravila na závěrečky. Instruktor byl velmi trpělivý, přijemný a vždy vyšel vstříc ohledně časů jízd. Rozhodně doporučuju!

04.01.2023  | Šárka

Doporučuji Mladí instruktoři kteří mají trpělivost dost naučí a na závěrečky dobře připraví.

14.12.2022  | Křížová

Tuhle autoškolu jen doporučuji. Přecházela jsem z jiné a vzali mě okamžitě. Instruktor byl velmi příjemný a milý, lehká domluva a vrátil mi zpátky radost k řízení. Nemůžu si je vynachválit.

27.06.2022  | Honza Fišer

Tuto autoškolu můžu opravdu vřele doporučit :) Skvělý přístup mladých instruktorů, kteří mají trpělivost a na závěrečné zkoušky vás výborně připraví. Líbila se mi hlavně výborná komunikace ohledně časů jízd a přizpůsobení se klientovi.

06.11.2021  | Lucka Sandaná

Doporučuji

06.08.2021  | Patrik Dalajka

Rád bych doporučil tyto dva kluky co by super instruktory.Připravily mě ke zkouškám i když sem již postarší kousek.Domluva excelentní,bezproblémová,příprava luxusní.Prostě autoškola jak má být,díky kluci.

24.06.2021  | Karolína Matušková

Skvělá autoškola, milý a profesionální přístup.

15.06.2021  | Jan Kováč

Zdravím všechny budoucí řidiče, Služby AŠ Grátis vřele doporučuji, co se týká instruktorů, tak mohu potvrdit, že jízdy byli vždy klidné a v případě chyby z mé strany mi bylo v klidu a hlavně jasně vysvětleno v čem jsem pochybil, takže k přístupu instruktorů nemám žádné výhrady. Pokud máte nepravidelné volno nebo jste časově vytíženi, nevadí - individuální plánování jízd není problém. A co se týče zkoušek: testy - na ty se musíte naučit sami (což jinak ani nejde :D), ale na jízdu s komisařem vás připraví na 110%. Jediné co mi vadilo bylo to, že celý průběh autoškoly trval o něco déle, ale to z důvodu vládních nařízení kvůli koronaviru, což není chyba autoškoly.

10.09.2020  | Jana Malovaná

Kdybych mohla dam hvězdiček klidně 10!Moc příjemný přístup,super vysvětlování a su ráda že jsem si vybrala právě tuto autoškolu.nemám co vytknout a vřele budu doporučovat všude kudy budu chodit!! :) obří DĚKUJU!

14.05.2020  | Anna Ťoková

Tímto chci poděkovat asgratis, že jsem se mohla naučit základy řízení a zvládnout závěrečnou jízdu. Všem vřele doporučuji a přeji hodně štěstí při jízdách

07.03.2020  | Michal Krakovský

Autoškolu Grátis mohu jedině doporučit všemy směry, pravidelná teorie, kde vás naučí vše potřebné ke skouškám i do provozu. Na jízdy jezdí včas, jízda probíhá v klidu a bez stresu, na jízdě se nás snaží naučit vše potřebné pro plynulou a bezpečnou jízdu.